Dostępne terminy
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu
Opis
Położenie
Info praktyczne
Terminy i ceny
opis i program

Trasa zagraniczna:
ok. Lwowa (3) – Lwów – Żółkiew

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Przelot do Lwowa. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: cerkiew św. Jura, Ratusz Lwowski, Rynek, katedra łacińska, Wieża Prochowa, Plac Halicki, Prospekt Swobody (Wały Hetmańskie), kwartał ormiański i kwartał żydowski, cerkiew Ormiańska, kościół Bernardynów, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Potockich, Opera Lwowska. Obiadokolacja. Czas wolny lub fakultatywnie wyjście na program koncertowy „Vivat opereta!” do Opery Lwowskiej. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Wjazd na Górę Zamkową – panorama Lwowa, dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Obiad. Powrót do hotelu. Następnie indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych bal sylwestrowy w restauracji w hotelu lub na mieście (płatny dodatkowo). Wyjście do centrum miasta i huczne przywitanie Nowego Roku na placu przy Operze Lwowskiej. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4:


Późne śniadanie. Wyjazd do Żółkwi, zwiedzanie miasta, m.in.: pałac Żółkiewskich, Sobieskich i Radziwiłłów (z zewnątrz), kościół Bazylianów i Dominikanów. Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przelot samolotem rejsowym Warszawa-Lwów-Warszawa
- opłaty lotniskowe i paliwowe
- 3 noclegi w hotelu**/*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
- 3 śniadania i 3 obiadokolacje
- opiekę polskojęzycznego rezydenta
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (0 zł)

DODATKOWO PŁATNE:


- pakiet do realizacji programu: 65 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, transfery, opłaty administracyjne, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1-osobowego: 330 zł
- dopłata do balu sylwestrowego: 330 zł
- dopłata do bagażu rejestrowanego do 23 kg: 240 zł
- program koncertowy „Vivat opereta!” w Operze Lwowskiej: 25 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 10 osób)

WAŻNE INFORMACJE:


1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 10 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana na miejscu w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub busem.
4. Godziny przelotów mogą ulec zmianie.
5. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty administracyjne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 16 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
6. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
7. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 8. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu


Położenie


1. Lwów, Obwód lwowski, Ukraina
2. Żółkiew, Obwód lwowski, Ukraina

terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria