Dostępne terminy
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu
Opis
Terminy i ceny
opis i program
Trasa zagraniczna:
Rzym (3) - Watykan

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników w hali odlotów na lotnisku Warszawa Modlin. Spotkanie z pilotem, odprawa. Przylot do Rzymu w godzinach popołudniowych. Transfer do hotelu. Dla chętnych przejazd do centrum Rzymu, wieczorny spacer po starożytnym centrum miasta. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Zwiedzanie antycznego Rzymu: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Łuk Konstantyna. Następnie Piazza Venezia – plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny. Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, Piazza di Spagna – plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi oraz fontanna di Trevi, zaliczana do najpiękniejszych budowli wodnych świata. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych przejazd do centrum miasta, przywitanie Nowego Roku i udział w imprezach organizowanych na Piazza del Popolo lub kolacja sylwestrowa w restauracji (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Przejazd na plac św. Piotra, dla chętnych udział w nabożeństwie noworocznym z błogosławieństwem Urbi et Orbi. Zwiedzanie Watykanu: bazylika św. Piotra z Pietą Michała Anioła, posągiem św. Piotra, przepięknym baldachimem wykonanym przez Berniniego. Chwila zadumy przy grobie Jana Pawła II w kaplicy św. Sebastiana. Następnie zwiedzanie Muzeów Watykańskich z wyjątkową kolekcją arcydzieł gromadzonych przez wieki. Kaplica Sykstyńska z freskami Michała Anioła. Panteon – najwspanialsza i najlepiej zachowana budowla z czasów starożytnego Rzymu. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu.

DZIEŃ 4:


Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przylot na lotnisko Warszawa Modlin w godzinach popołudniowych.

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

Termin: 30.12.2017–02.01.2018
Cena katalogowa: 2299 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przelot na trasie: Warszawa Modlin – Rzym – Warszawa Modlin
- 3 noclegi w hotelu*** w Rzymie w pokojach 2- osobowych z łazienką
- 3 śniadania wzmocnione
- opiekę pilota
- program turystyczny
- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż Signal Iduna

DODATKOWO PŁATNE:


Pakiet do realizacji programu: 110 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, transfery, bilety komunikacji miejskiej, taksa klimatyczna, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1-osobowego: 440 zł
- dopłata do 3 obiadokolacji (bez napojów): 210 zł
- dopłata do kolacji sylwestrowej w restauracji: 380 zł

WAŻNE INFORMACJE:


1. Godziny przelotów mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
2. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
3. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
4. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.

sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu


Położenie

Cena zawiera: Cena nie zawiera:
terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria