Dostępne terminy
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu
Opis
Terminy i ceny
opis i program
Trasa zagraniczna:
ok. Pragi (2) - Praga

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Zwiedzanie Pragi, m.n.: Hradczany – dzielnica królewska: Zamek Praski, katedra św. Wita, złota uliczka, Loreta, klasztor na Strachowie. Następnie dzielnica Mala Strana z kościołem św. Mikołaja, pałacem Liechtensteinów, Wyspa Kampa, Most Karola, spacer po Rynku Starego Miasta: pomnik Jana Husa, kościół Tyński, Ratusz Staromiejski z zegarem „Orloj”, kościół św. Mikołaja. Dzielnica żydowska Josefov. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych przywitanie Nowego Roku na Starym Mieście lub kolacja sylwestrowa (fakultatywnie). Powrót do hotelu ok. godz. 01:30, nocleg.

DZIEŃ 3:


Śniadanie, wyjazd w kierunku Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Termin: 30.12.2017 - 01.01.2018
Cena katalogowa: 799 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub busem (klimatyzacja, dvd)
- 2 noclegi w hotelu***, w pokojach 2 -osobowych z łazienką
- 2 śniadania w formie bufetu
- opiekę pilota, program turystyczny
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż Signal Iduna

DODATKOWO PŁATNE:


Pakiet do realizacji programu: 1000 CZK (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1-osobowego: 220 zł
- dopłata do 2 obiadokolacji (bez napojów): 120 zł
- dopłata do kolacji sylwestrowej: 260 zł

WAŻNE INFORMACJE:


1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu


Położenie

Cena zawiera: Cena nie zawiera:
terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria