Sylwester Lwów 4 dni samolotem - już od
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu
Opis
Terminy i ceny
opis i program
Trasa zagraniczna:
ok. Lwowa (3) – Lwów

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Przelot do Lwowa. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: cerkiew św. Jura, Ratusz Lwowski, Rynek, katedra łacińska, Wieża Prochowa, Plac Halicki, Prospekt Swobody (Wały Hetmańskie), kwartał ormiański i kwartał żydowski, cerkiew Ormiańska, kościół Bernardynów, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Potockich, Opera Lwowska. Obiadokolacja. Czas wolny na zakup ukraińskich specjałów. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Wjazd na Górę Zamkową – panorama Lwowa, dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Obiad. Powrót do hotelu. Następnie indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych bal sylwestrowy (płatny dodatkowo). Wyjście do centrum miasta i huczne przywitanie Nowego Roku na placu przy Operze Lwowskiej. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4:


Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy ukraińskich specjałów. Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Termin: 29.12.2017 - 01.01.2018
Cena katalogowa: 1699 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przelot samolotem rejsowym Warszawa-Lwów-Warszawa
- opłaty lotniskowe i paliwowe
- 3 noclegi w hotelu*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
- 3 śniadania i 3 obiadokolacje
- opiekę pilota
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE:


pakiet do realizacji programu: 60 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, transfery, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1-osobowego: 300 zł
- dopłata do balu sylwestrowego: 280 zł

WAŻNE INFORMACJE:


1. Godziny przelotów mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
2. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
3. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
4. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu


Położenie

Cena zawiera: Cena nie zawiera:
terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria