Na Święta Lwów i Złota Podkowa 4 dni samolotem
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu
Opis
Położenie
Info praktyczne
Terminy i ceny
opis i program

Trasa zagraniczna:
ok. Lwowa (3) – Olesko – Podhorce – Złoczów

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Przelot do Lwowa. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny lub fakultatywnie wyjście na koncert operowy G. Verdi „Aida” do Opery Lwowskiej. Nocleg.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa: katedra św. Jura, Opera Lwowska, Stare Miasto (katedra łacińska, kaplica Boimów, Rynek, katedra ormiańska, kościół dominikanów, arsenał królewski, cerkiew Wołoska, arsenał miejski, plac Mickiewicza). Powrót do hotelu. Świąteczna kolacja (płatna dodatkowo). Nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Wyjazd do Złotej Podkowy: zwiedzanie miejscowości Olesko (zamek i miejsce urodzenia króla Jana III Sobieskiego), Podhorce (zamek Koniecpolskich, Rzewuskich i Sanguszków) i Złoczów (Pałac Wielki i Chiński w kompleksie zamkowym Jana III Sobieskiego). Powrót do Lwowa. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 200 km.

DZIEŃ 4:


Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.
Całość trasy: ok. 230 km.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przelot samolotem rejsowym Warszawa-Lwów-Warszawa
- opłaty lotniskowe i paliwowe
- 3 noclegi w hotelu**/*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
- 3 śniadania i 2 obiadokolacje
- opiekę pilota
- program turystyczny
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (0 zł)

DODATKOWO PŁATNE:


- pakiet do realizacji programu: 70 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, transfery, opłaty administracyjne, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki
- obligatoryjna dopłata do świątecznej kolacji: 150 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1-osobowego: 330 zł
- dopłata do bagażu rejestrowanego do 23 kg: 240 zł
- opera „Aida” w Operze Lwowskiej: 30 EUR (fakultatywnie, wymagane zgłoszenie przed wycieczką)

WAŻNE INFORMACJE:


1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 10 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana na miejscu w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub busem.
4. Godziny przelotów mogą ulec zmianie.
5. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty administracyjne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 16 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
6. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
7. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 8. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu


Położenie


1. Lwów, Obwód lwowski, Ukraina
2. Olesko, Obwód lwowski, Ukraina
3. Podhorce, Obwód lwowski, Ukraina
4. Złoczów, Obwód lwowski, Ukraina

terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria