Lwów i Podole 7 dni
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu
Opis
Terminy i ceny
opis i program
Trasa zagraniczna:
ok. Lwowa (1) – Olesko – Poczajów – Krzemieniec – Wiśniowiec – Zbaraż – Tarnopol (1) – Kamieniec Podolski (2) – Chocim – Skała Podolska – Buczacz – Ivano-Frankovsk – Lwów – ok. Lwowa (2) – Żółkiew – Krechów

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przyjazd w okolice Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 450 km.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Przejazd przez Olesko i krótkie zwiedzanie: zamek i miejsce urodzenia króla Jana III Sobieskiego. Przejazd do Poczajowa, zwiedzanie największej na Ukrainie Zachodniej prawosławnej ławry (uwaga: wejście do Ławry; mężczyźni – długie spodnie, kobiety – długa spódnica, chustka na głowie). Dalsza podróż do Krzemieńca. Zwiedzanie miasta: Muzeum Słowackiego, liceum krzemienieckie, ruiny zamku na Górze Bony – wspaniała panorama na miasto. Dalej po drodze zwiedzanie Wiśniowca – zamku, który był siedzibą rodową Wiśniowieckich, twierdzy w Zbarażu. Przyjazd do Tarnopola, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg. Trasa: ok. 230 km.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Spacer po Tarnopolu. Wyjazd do Chocimia, zwiedzanie historycznej fortecy nad Dniestrem. Przejazd w okolice Kamieńca Podolskiego. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 200 km.

DZIEŃ 4:


Śniadanie. Zwiedzanie Kamieńca Podolskiego, m.in.: Rynek, Ratusz, kościół dominikanów, katedra św. Piotra i Pawła z minaretem, Zamek Stary i Nowy. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 10 km.

DZIEŃ 5:


Śniadanie. Wyjazd w kierunku Lwowa przez Skałę Podolską: ruiny zamku, Buczacz: Ratusz, kościół, cerkiew, ruiny zamku. Przejazd do Stanisławowa: katedra greckokatolicka (dawny kościół Jezuitów), dawny kościół farny (kryjący groby Potockich), Rynek i Ratusz, kościół ormiański, pomnik Adama Mickiewicza. Przyjazd do Lwowa w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. Trasa: ok. 290 km.

DZIEŃ 6:


Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, katedra św. Jura, Opera Lwowska, Stare Miasto (katedra łacińska, kaplica Boimów, Rynek, katedra ormiańska, kościół dominikanów, arsenał królewski, cerkiew Wołoska, arsenał miejski, plac Mickiewicza). Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 20 km.

DZIEŃ 7:


Śniadanie. Przejazd do Żółkwi, zwiedzanie Zamku, renesansowego kościoła, klasztoru Dominikanów (zewnątrz). Następnie przejazd do Krechowa, zwiedzanie obronnego klasztoru Bazylianów. Po południu wyjazd w kierunku granicy. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa: ok. 500 km.
Całość trasy: ok. 1700 km.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł):
28.04 – 04.05 1599
26.05 – 01.06 1599
24.06 – 30.06 1499
14.07 – 20.07 1499
11.08 – 17.08 1499
08.09 – 14.09 1499
29.09 – 05.10 1499

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd)
- 6 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
- 6 śniadań i 6 obiadokolacji
- opiekę pilota
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 10.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE:


- pakiet na realizację programu 70 EUR (bilety wstępu oraz ich rezerwacje do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, transfery, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE:
- dopłata do pokoju 1–osobowego: 660 zł

WAŻNE INFORMACJE:


1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu


Położenie

Cena zawiera: Cena nie zawiera:
terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria