Kijów 4 dni samolotem
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu
Opis
Terminy i ceny
opis i program
Trasa zagraniczna:
Kijów (3) – Mamajewa Słoboda

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Kijowa. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Pałac Maryjski (z zewnątrz), Ławra Kijowsko-Peczerska – zespół klasztorny Kijowa, wpisany na listę UNESCO, w tym Sobór Zaśnięcia Matki Boskiej, Nadbramna cerkiew św. Trójcy, Wielka Dzwonnica, cerkiew św. Michała, spacer do Andriejewskiego Zjazdu, zwiedzanie cerkwi św. Andrzeja, spacer na Plac Kontraktowy, budynek Uniwersytetu (z zewnątrz), sobór św. Włodzimierza, Plac Teatralny, Złote Wrota - brama miejska z XI w. związana legendą z Bolesławem Chrobrym, sobór Sofijski, zbudowany w XI w., wpisany na listę UNESCO, spacer na Plac Niepodległości, ulica Chreszczatyk – główna arteria Kijowa pamiętająca defiladę polskich wojsk. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Wyjazd do centrum etnograficznego „Mamajewa Słoboda”, prezentującego dawne tradycje, obrzędy, folklor i codzienne życie kozaków zaporoskich. Zobaczyć tu można m.in. kozacką cerkiew Najświętszej Marii Panny, gospodarstwo atamana, a w tutejszym szynku spróbować tradycyjnych potraw i trunków. Czas wolny, np. na zakupy na Besarabskim Rynku. Rejs statkiem po Dnieprze. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 4:


Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do kraju. Powrót do Warszawy w godzinach popołudniowych.
Całość trasy: ok. 625 km.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Ważne!
Do świątyń prawosławnych należy zabrać odpowiedni strój: nakrycie głowy i długa spódnica (Panie) oraz długie spodnie (Panowie).

TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł):
03.05 – 06.05 1999
31.05 – 03.06 1999
26.06 – 29.06 1999
16.07 – 19.07 1999
15.08 – 18.08 1999
10.09 – 13.09 1999
11.10 – 14.10 1999

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przelot samolotem rejsowymi Warszawa – Kijów – Warszawa
- opłaty lotniskowe i paliwowe
- 3 noclegi w hotelu*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
- 3 śniadania i 3 obiadokolacje
- opiekę pilota
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 zł)

DODATKOWO PŁATNE:


- pakiet na realizację programu 100 EUR (bilety wstępu oraz ich rezerwacje do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, transfery, rejs statkiem po Dnieprze, degustacja dań i trunków kozackich, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1–osobowego: 390 zł

WAŻNE INFORMACJE:


1. Godziny przelotów mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
2. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
3. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
4. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1-osobowego.

sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2018 rok w przygotowaniu


Położenie

Cena zawiera: Cena nie zawiera:
terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria