Dostępne terminy
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu
Opis
Położenie
Info praktyczne
Terminy i ceny
opis i program

Trasa zagraniczna:
Rzym (3) - Watykan

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników w hali odlotów na lotnisku Warszawa – Modlin. Spotkanie z pilotem, odprawa. Przylot do Rzymu, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja (fakultatywnie). Wieczorny spacer po starożytnym centrum miasta, nocleg.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Zwiedzanie Watykanu: bazylika św. Piotra z Pietą Michała Anioła, posągiem św. Piotra, przepięknym baldachimem wykonanym przez Berniniego. Chwila zadumy przy grobie Jana Pawła II w kaplicy św. Sebastiana. Następnie zwiedzanie Muzeów Watykańskich z wyjątkową kolekcją arcydzieł gromadzonych przez wieki. Kaplica Sykstyńska z freskami Michała Anioła. Panteon – najwspanialsza i najlepiej zachowana budowla z czasów starożytnego Rzymu. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Zwiedzanie antycznego Rzymu: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Łuk Konstantyna. Następnie Piazza Venezia – plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny. Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, Piazza di Spagna – plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi oraz fontanna di Trevi, zaliczana do najpiękniejszych budowli wodnych świata. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przywitanie Nowego Roku i udział w imprezach organizowanych na Piazza del Popolo, powrót do hotelu ok. godz. 00:30, nocleg.

DZIEŃ 4:


Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przylot na lotnisko Warszawa – Modlin.

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przelot na trasie: Warszawa – Modlin – Rzym – Warszawa – Modlin
- 3 noclegi w hotelu*** w Rzymie w pokojach 2-osobowych z łazienką
- 3 śniadania
- opiekę pilota
- program turystyczny
- ubezpieczenie (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł)

DODATKOWO PŁATNE:


- pakiet do realizacji programu: 110 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, transfer: lotnisko – hotel – lotnisko, bilety komunikacji miejskiej, taksa klimatyczna) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1-osobowego: 380 zł
- dopłata do 3 obiadokolacji (bez napojów): 280 zł

WAŻNE INFORMACJE:


1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Godziny wylotów mogą ulec zmianie.
4. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana z ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 20 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
5. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
6. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
7. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu


Położenie


1. Rzym, Włochy
2. Watykan

terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria