Sylwester Londyn 5 dni
sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu
Opis
Położenie
Info praktyczne
Terminy i ceny
opis i program

Trasa zagraniczna:
Niemcy (1) – Londyn – ok. Londynu (2)

DZIEŃ 1:


Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

DZIEŃ 2:


Śniadanie. Przeprawa przez Kanał La Manche. Przyjazd do Londynu: wizyta w wiecznie tętniącej życiem dzielnicy West End: plac Trafalgar z 61- metrową kolumną admirała Nelsona, Galeria Narodowa, następnie Leiceser Square – z licznymi teatrami, kinami, restauracjami. Spacer po najsłynniejszej dzielnicy rozrywki: Soho i Chinatown. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3:


Śniadanie. Zwiedzanie Tower of London, najpotężniejszej twierdzy. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne z największym diamentem na świecie. Tower Bridge – najpopularniejszy most zwodzony Londynu, doki św. Katarzyny, katedra św. Pawła. Wizyta na rozświetlonym neonowymi reklamami Piccadilly Circus z figurką Erosa. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych przywitanie Nowego Roku nad Tamizą i udział w najpiękniejszym pokazie fajerwerków w Europie lub kolacja sylwestrowa w restauracji (fakultatywnie). Powrót do hotelu około 01:30, nocleg.

DZIEŃ 4:


Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd komunikacją miejską do centrum. Zwiedzanie Galerii Figur Woskowych Madame Tussaud’s. Spacer po dzielnicy Whitehall i Westminster: Parlament, Big Ben, Downing Street – oficjalna siedziba premiera, budynek Królewskiej Gwardii Konnej. Opactwo Westminsterskie – najstarszy londyński kościół. Następnie: St Jame’s Park i pałac Buckingham – oficjalna londyńska rezydencja brytyjskich monarchów. Przeprawa przez Kanał La Manche, nocny przejazd przez Francję, Belgię i Niemcy do Polski.

DZIEŃ 5:

Przyjazd do kraju, powrót do poszczególnych miejscowości.
Całość trasy: ok. 3500 km

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie

CENA IMPREZY OBEJMUJE:


- przejazd autokarem
- przeprawę promową (Eurotunel)
- 3 noclegi w hotelach** w pokojach 2-osobowych z łazienką
- 3 śniadania w formie bufetu
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10zł)

DODATKOWO PŁATNE:


- pakiet do realizacji programu: 130 GBP (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE:


- dopłata do pokoju 1-osobowego: 400 zł
- dopłata do 2 obiadokolacji: 180 zł
- dopłata do kolacji sylwestrowej: 400 zł

WAŻNE INFORMACJE:


1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 24 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze.
4. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
6. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
7. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
8. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
9. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
10. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

sprawdź terminy, ceny i miejsca wsiadania oferta na 2019 rok w przygotowaniu


Położenie


1. Londyn, Wielka Brytania

terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria